310 000 €
2296 €/m²
Property 57298 photo 1
Property 57298 photo 2
Property 57298 photo 3
Property 57298 photo 4
Property 57298 photo 5
Property 57298 photo 6
Property 57298 photo 7
Property 57298 photo 8
Property 57298 photo 9
Property 57298 photo 10
Property 57298 photo 11
Property 57298 photo 12
Property 57298 photo 13
Property 57298 photo 14
Property 57298 photo 15
Property 57298 photo 16
Property 57298 photo 17
Property 57298 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju duplex od 135 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Duplex Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, tende, grejanje.

Za prodaju
395 000 € 4202 €/m²
  • Kod objekta 65241
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 4727 €/m²
  • Kod objekta 65487
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 65400
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 57298
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 37958
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3955 €/m²
  • Kod objekta 49710
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter