Prodaja - Duplex 80 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Zografou
232 000 €
2900 €/m²
Property 48827 photo 1
Property 48827 photo 2
Property 48827 photo 3
Property 48827 photo 4
Property 48827 photo 5
Property 48827 photo 6
Property 48827 photo 7
Property 48827 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju duplex od 80 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Duplex Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
260 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 57302
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65422
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 65400
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 48827
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 37958
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 4727 €/m²
  • Kod objekta 65487
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter