Prodaja - Duplex 126 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Iraklio
250 000 €
1984 €/m²
Property 37958 photo 1
Property 37958 photo 2
Property 37958 photo 3
Property 37958 photo 4
Property 37958 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2008
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 13500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju duplex od 126 kv.m u Atini. Duplex se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Duplex Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
260 000 € 4727 €/m²
  • Kod objekta 65487
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 65399
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65008
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 48827
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 57298
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 57302
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65422
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter