1 500 000 €
7500 €/m²
Property 65411 photo 1
Property 65411 photo 2
Property 65411 photo 3
Property 65411 photo 4
Property 65411 photo 5
Property 65411 photo 6
Property 65411 photo 7
Property 65411 photo 8
Property 65411 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 200 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 4 kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm.

Za prodaju
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Kod objekta 56150
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod objekta 60634
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 48612
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65237
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod objekta 56674
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 34811
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 32688
  • Kvadratura 510 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter