Na upit
Property 64654 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju commercial property od 35 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
550 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 63644
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod objekta 64569
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 50993
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod objekta 60360
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
60 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 45699
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
320 000 € 3902 €/m²
  • Kod objekta 43198
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter