Prodaja - Commercial property 360 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Kalamaria Votsi
340 000 €
944 €/m²
Property 62923 photo 1
Property 62923 photo 2
Property 62923 photo 3
Property 62923 photo 4
Property 62923 photo 5
Property 62923 photo 6
Property 62923 photo 7
Property 62923 photo 8
Property 62923 photo 9
Property 62923 photo 10
Property 62923 photo 11
Property 62923 photo 12
Property 62923 photo 13
Property 62923 photo 14
Property 62923 photo 15
Property 62923 photo 16
Property 62923 photo 17
Property 62923 photo 18
Property 62923 photo 19
Property 62923 photo 20
Property 62923 photo 21
Property 62923 photo 22
Property 62923 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 1993
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju commercial property od 360 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
338 000 € 744 €/m²
  • Kod objekta 59547
  • Kvadratura 454 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
300 000 € 1554 €/m²
  • Kod objekta 59736
  • Kvadratura 193 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod objekta 34711
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
320 000 € 3902 €/m²
  • Kod objekta 43198
  • Kvadratura 82 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43219
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 35324
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
480 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 39372
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
372 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 58370
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
350 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 7567
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
468 000 € 774 €/m²
  • Kod objekta 59548
  • Kvadratura 604 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter