Prodaja - Commercial property 390 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Toumpa Kato Toumpa
270 000 €
692 €/m²
Property 52304 photo 1
Property 52304 photo 2
Property 52304 photo 3
Property 52304 photo 4
Property 52304 photo 5
Property 52304 photo 6
Property 52304 photo 7
Property 52304 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju commercial property od 390 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana

Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 35324
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
235 000 € 1146 €/m²
  • Kod objekta 50990
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Preporučujemo Za prodaju
300 000 € 1554 €/m²
  • Kod objekta 59736
  • Kvadratura 193 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod objekta 58889
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
220 000 € 3235 €/m²
  • Kod objekta 63743
  • Kvadratura 68 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
320 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 59392
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
372 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 58370
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
400 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 61467
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
350 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 7567
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter