75 000 €
34 €/m²
Property 63707 photo 1
Property 63707 photo 2
Property 63707 photo 3
Property 63707 photo 4
Property 63707 photo 5
Property 63707 photo 6
Property 63707 photo 7
Property 63707 photo 8
Property 63707 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2200 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
110 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62687
  • Kvadratura 4977 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 60321
  • Kvadratura 4028 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 608 €/m²
  • Kod objekta 49660
  • Kvadratura 115 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
65 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 33682
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 42008
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 58138
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47309
  • Kvadratura 1460 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
75 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 42006
  • Kvadratura 616 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
105 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 32407
  • Kvadratura 2431 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter