Prodaja - Zemljište 750 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
100 000 €
133 €/m²
Property 42008 photo 1
Property 42008 photo 2
Property 42008 photo 3
Property 42008 photo 4
Property 42008 photo 5
Property 42008 photo 6
Property 42008 photo 7
Property 42008 photo 8
Property 42008 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 27 km
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 750 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50639
  • Kvadratura 2120 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 57905
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
135 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 28732
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
96 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 40719
  • Kvadratura 2010 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
130 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33270
  • Kvadratura 4456 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 63961
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
95 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 65425
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33899
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33711
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter