Prodaja - Zemljište 1460 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
80 000 €
54 €/m²
Property 47309 photo 1
Property 47309 photo 2
Property 47309 photo 3
Property 47309 photo 4
Property 47309 photo 5
Property 47309 photo 6
Property 47309 photo 7
Property 47309 photo 8
Property 47309 photo 9
Property 47309 photo 10
Property 47309 photo 11
Property 47309 photo 12
Property 47309 photo 13
Property 47309 photo 14
Property 47309 photo 15
Property 47309 photo 16
Property 47309 photo 17

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4800 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1460 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 152 kv.m.

Za prodaju
100 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 58099
  • Kvadratura 1880 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
110 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62687
  • Kvadratura 4977 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 59230
  • Kvadratura 1757 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
85 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65540
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 42008
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42009
  • Kvadratura 975 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
110 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 63961
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 42640
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 42864
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 27152
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter