110 000 €
22 €/m²
Property 62687 photo 1
Property 62687 photo 2
Property 62687 photo 3
Property 62687 photo 4
Property 62687 photo 5
Property 62687 photo 6
Property 62687 photo 7
Property 62687 photo 8
Property 62687 photo 9
Property 62687 photo 10
Property 62687 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od grada: 9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4977 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
90 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 29438
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34216
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 32578
  • Kvadratura 2288 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 32575
  • Kvadratura 2750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65288
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33898
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
100 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 50294
  • Kvadratura 1222 m²
  • Udaljenost od mora 8200 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 42864
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 44032
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
160 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 46763
  • Kvadratura 4216 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter