260 000 €
4815 €/m²
Property 63053 photo 1
Property 63053 photo 2
Property 63053 photo 3
Property 63053 photo 4
Property 63053 photo 5
Property 63053 photo 6
Property 63053 photo 7
Property 63053 photo 8

Detalji

  • Sprat: prizemlje
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 599 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m u Atini. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod objekta 65117
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65243
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65031
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter