Prodaja - Zemljište 2288 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
150 000 €
65 €/m²
Property 32578 photo 1
Property 32578 photo 2
Property 32578 photo 3
Property 32578 photo 4
Property 32578 photo 5
Property 32578 photo 6
Property 32578 photo 7
Property 32578 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2288 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
215 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 48390
  • Kvadratura 11450 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
200 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34398
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
125 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 62298
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
140 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 27154
  • Kvadratura 2745 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 57948
  • Kvadratura 2307 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
135 000 € 108 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 34066
  • Kvadratura 4576 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
170 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 46196
  • Kvadratura 4420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 49619
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
160 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 66060
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m

Prijava za Newsletter