Prodaja - Zemljište 4100 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
110 000 €
26 €/m²
Property 42864 photo 1
Property 42864 photo 2
Property 42864 photo 3
Property 42864 photo 4
Property 42864 photo 5
Property 42864 photo 6
Property 42864 photo 7
Property 42864 photo 8
Property 42864 photo 9
Property 42864 photo 10
Property 42864 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4100 kv.m. na Krfu.То је ван плана града.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33711
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 42008
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
120 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60620
  • Kvadratura 4683 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
100 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42009
  • Kvadratura 975 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30598
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57953
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
100 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 39046
  • Kvadratura 4130 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
95 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 43619
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
105 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 61454
  • Kvadratura 2470 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 32578
  • Kvadratura 2288 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter