Prodaja - Zemljište 1000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
110 000 €
110 €/m²
Property 33898 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 34399
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 42007
  • Kvadratura 1210 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
120 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65426
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
130 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33270
  • Kvadratura 4456 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
90 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 29438
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34216
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 40165
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 60117
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
107 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 34454
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
135 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 38348
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter