1 200 000 €
4286 €/m²
Property 50227 photo 1
Property 50227 photo 2
Property 50227 photo 3
Property 50227 photo 4
Property 50227 photo 5
Property 50227 photo 6
Property 50227 photo 7
Property 50227 photo 8
Property 50227 photo 9
Property 50227 photo 10
Property 50227 photo 11
Property 50227 photo 12
Property 50227 photo 13
Property 50227 photo 14
Property 50227 photo 15
Property 50227 photo 16
Property 50227 photo 17
Property 50227 photo 18
Property 50227 photo 19
Property 50227 photo 20
Property 50227 photo 21
Property 50227 photo 22
Property 50227 photo 23
Property 50227 photo 24
Property 50227 photo 25
Property 50227 photo 26
Property 50227 photo 27
Property 50227 photo 28
Property 50227 photo 29
Property 50227 photo 30
Property 50227 photo 31

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 280 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, ostavu.

Za prodaju
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 33634
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 65279
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 34811
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 760 000 € 5028 €/m²
  • Kod objekta 57917
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 750 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65560
  • Kvadratura 288 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod objekta 62608
  • Kvadratura 357 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod objekta 54752
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 32783
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Ekskluzivni Za prodaju
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 62907
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 49849
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter