Property 61643 photo 1
Property 61643 photo 2
Property 61643 photo 3
Property 61643 photo 4
Property 61643 photo 5
Property 61643 photo 6
Property 61643 photo 7
Property 61643 photo 8
Property 61643 photo 9
Property 61643 photo 10
Property 61643 photo 11
Property 61643 photo 12
Property 61643 photo 13
Property 61643 photo 14
Property 61643 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1962
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 20 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Preporučujemo Izdavanje
od 420 € 14 €/m²
  • Kod objekta 65704
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 65779
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Izdavanje
od 440 € /mesečno 14 €/m²
  • Kod objekta 65692
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
108 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65854
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 65935
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter