475 000 €
5108 €/m²
Property 61594 photo 1
Property 61594 photo 2
Property 61594 photo 3
Property 61594 photo 4
Property 61594 photo 5
Property 61594 photo 6
Property 61594 photo 7
Property 61594 photo 8
Property 61594 photo 9
Property 61594 photo 10
Property 61594 photo 11
Property 61594 photo 12
Property 61594 photo 13
Property 61594 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 93 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56923
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod objekta 56919
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod objekta 30518
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 45268
  • Kvadratura 324 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 44007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 56208
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter