Prodaja - Zemljište 367 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
75 000 €
204 €/m²
Property 6153 photo 1
Property 6153 photo 2
Property 6153 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 367 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
80 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47309
  • Kvadratura 1460 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
90 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 36009
  • Kvadratura 5304 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 42864
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30598
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
65 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 51588
  • Kvadratura 2033 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
70 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51487
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 30078
  • Kvadratura 3649 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
110 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 63961
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 42640
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 40165
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter