90 000 €
16 €/m²
Property 36009 photo 1
Property 36009 photo 2
Property 36009 photo 3
Property 36009 photo 4
Property 36009 photo 5
Property 36009 photo 6
Property 36009 photo 7
Property 36009 photo 8
Property 36009 photo 9
Property 36009 photo 10
Property 36009 photo 11
Property 36009 photo 12
Property 36009 photo 13
Property 36009 photo 14
Property 36009 photo 15
Property 36009 photo 16
Property 36009 photo 17
Property 36009 photo 18
Property 36009 photo 19

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 11 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5304 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
105 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 32794
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
75 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 65467
  • Kvadratura 7754 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
125 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 52629
  • Kvadratura 2206 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 56031
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 60117
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39474
  • Kvadratura 9359 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 42009
  • Kvadratura 975 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
110 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 63961
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
88 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 51910
  • Kvadratura 2282 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter