310 000 €
1566 €/m²
Property 62229 photo 1
Property 62229 photo 2
Property 62229 photo 3
Property 62229 photo 4
Property 62229 photo 5
Property 62229 photo 6
Property 62229 photo 7
Property 62229 photo 8
Property 62229 photo 9
Property 62229 photo 10
Property 62229 photo 11
Property 62229 photo 12
Property 62229 photo 13
Property 62229 photo 14
Property 62229 photo 15
Property 62229 photo 16
Property 62229 photo 17
Property 62229 photo 18
Property 62229 photo 19
Property 62229 photo 20
Property 62229 photo 21
Property 62229 photo 22
Property 62229 photo 23
Property 62229 photo 24
Property 62229 photo 25

Detalji

  • Godina izgradnje: 2013
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3950 m
  • Udaljenost od aerodroma: 163 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 198 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 1743 €/m²
  • Kod objekta 64460
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
365 000 € 1460 €/m²
  • Kod objekta 61205
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61384
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 65185
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
375 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 60146
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63897
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 1759 €/m²
  • Kod objekta 65749
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 65666
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
315 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 62989
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 1003 €/m²
  • Kod objekta 58445
  • Kvadratura 269 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter