Prodaja - Zgrada 716 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Zografou
2 100 000 €
2933 €/m²
Property 38460 photo 1
Property 38460 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Garaža

Opis

Na prodaju zgrada od 716 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 40581
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 7700 m
Za prodaju
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod objekta 32637
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
2 920 000 € 4576 €/m²
  • Kod objekta 60112
  • Kvadratura 638 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 45087
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
2 000 000 €
  • Kod objekta 27134
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 35593
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 36000
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Kod objekta 34201
  • Kvadratura 935 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod objekta 41086
  • Kvadratura 843 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m

Prijava za Newsletter