Prodaja - Zgrada 700 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Filothei
1 435 000 €
2050 €/m²
Property 39124 photo 1
Property 39124 photo 2
Property 39124 photo 3
Property 39124 photo 4
Property 39124 photo 5
Property 39124 photo 6
Property 39124 photo 7
Property 39124 photo 8
Property 39124 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 10500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju zgrada od 700 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23067
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 38779
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Kod objekta 9323
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 30788
  • Kvadratura 913 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 33765
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 35593
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 42693
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Kod objekta 11497
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Kod objekta 57343
  • Kvadratura 665 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter