Prodaja - Zemljište 600 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Neo Keramidi
30 000 €
50 €/m²
Property 60781 photo 1
Property 60781 photo 2
Property 60781 photo 3
Property 60781 photo 4
Property 60781 photo 5
Property 60781 photo 6
Property 60781 photo 7
Property 60781 photo 8
Property 60781 photo 9
Property 60781 photo 10

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
35 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 29442
  • Kvadratura 7312 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
39 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65481
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
33 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 57799
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 860 m
Za prodaju
40 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 58242
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
25 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 26335
  • Kvadratura 228 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 45849
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
30 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 60781
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter