235 000 € 215 000 €
4300 €/m²
Property 57707 photo 1
Property 57707 photo 2
Property 57707 photo 3
Property 57707 photo 4
Property 57707 photo 5
Property 57707 photo 6
Property 57707 photo 7
Property 57707 photo 8
Property 57707 photo 9
Property 57707 photo 10
Property 57707 photo 11
Property 57707 photo 12
Property 57707 photo 13
Property 57707 photo 14
Property 57707 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod objekta 65319
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65350
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 65438
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter