135 000 €
2500 €/m²
Property 65184 photo 1
Property 65184 photo 2
Property 65184 photo 3
Property 65184 photo 4
Property 65184 photo 5
Property 65184 photo 6
Property 65184 photo 7
Property 65184 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1992
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 455 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 31449
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65219
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 13307
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 52402
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 23272
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
140 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4193
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2615 €/m²
  • Kod objekta 39132
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65184
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3921 €/m²
  • Kod objekta 65519
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter