245 000 €
2356 €/m²
Property 57882 photo 1
Property 57882 photo 2
Property 57882 photo 3
Property 57882 photo 4
Property 57882 photo 5
Property 57882 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 104 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 24359
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 54314
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 22434
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
255 000 € 6071 €/m²
  • Kod objekta 65843
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65821
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 56861
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
210 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 38169
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod objekta 65889
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 57167
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter