180 000 €
3600 €/m²
Property 57861 photo 1
Property 57861 photo 2
Property 57861 photo 3
Property 57861 photo 4
Property 57861 photo 5
Property 57861 photo 6
Property 57861 photo 7
Property 57861 photo 8
Property 57861 photo 9
Property 57861 photo 10
Property 57861 photo 11
Property 57861 photo 12
Property 57861 photo 13
Property 57861 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 1982
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodajumezoneta od 50 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na trećem spratu se sastoji od jedne spavaće sobe. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod objekta 22228
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod objekta 13323
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
180 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 57861
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 63945
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 24460
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 37386
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
150 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 11321
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 33554
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
190 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 4166
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
195 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 13053
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter