250 000 €
2747 €/m²
Property 57285 photo 1
Property 57285 photo 2
Property 57285 photo 3
Property 57285 photo 4
Property 57285 photo 5
Property 57285 photo 6
Property 57285 photo 7
Property 57285 photo 8
Property 57285 photo 9
Property 57285 photo 10
Property 57285 photo 11
Property 57285 photo 12
Property 57285 photo 13
Property 57285 photo 14
Property 57285 photo 15
Property 57285 photo 16
Property 57285 photo 17
Property 57285 photo 18
Property 57285 photo 19
Property 57285 photo 20
Property 57285 photo 21
Property 57285 photo 22
Property 57285 photo 23
Property 57285 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 1968
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 91 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe. na drugom sprat se sastoji od jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 2747 €/m²
  • Kod objekta 57285
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 39591
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
370 000 € 6166 €/m²
  • Kod objekta 23011
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 2038 €/m²
  • Kod objekta 60171
  • Kvadratura 157 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 37583
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3161 €/m²
  • Kod objekta 56454
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4352 €/m²
  • Kod objekta 59775
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 4375
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 64239
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter