700 000 € 680 000 €
3317 €/m²
Property 59766 photo 1
Property 59766 photo 2
Property 59766 photo 3
Property 59766 photo 4
Property 59766 photo 5
Property 59766 photo 6
Property 59766 photo 7
Property 59766 photo 8
Property 59766 photo 9
Property 59766 photo 10
Property 59766 photo 11
Property 59766 photo 12
Property 59766 photo 13
Property 59766 photo 14
Property 59766 photo 15
Property 59766 photo 16
Property 59766 photo 17
Property 59766 photo 18
Property 59766 photo 19
Property 59766 photo 20
Property 59766 photo 21
Property 59766 photo 22
Property 59766 photo 23
Property 59766 photo 24
Property 59766 photo 25
Property 59766 photo 26
Property 59766 photo 27
Property 59766 photo 28
Property 59766 photo 29
Property 59766 photo 30
Property 59766 photo 31
Property 59766 photo 32
Property 59766 photo 33
Property 59766 photo 34
Property 59766 photo 35
Property 59766 photo 36
Property 59766 photo 37
Property 59766 photo 38
Property 59766 photo 39
Property 59766 photo 40
Property 59766 photo 41
Property 59766 photo 42
Property 59766 photo 43
Property 59766 photo 44
Property 59766 photo 45
Property 59766 photo 46

Detalji

  • Godina izgradnje: 1870
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 205 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 56012
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 5740 €/m²
  • Kod objekta 60037
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 3062
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 3553
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
970 000 € 3774 €/m²
  • Kod objekta 49595
  • Kvadratura 257 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
720 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 46880
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
640 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 41798
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
580 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 50661
  • Kvadratura 355 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
980 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 19457
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 19943
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter