585 000 €
2438 €/m²
Property 3062 photo 1
Property 3062 photo 2
Property 3062 photo 3
Property 3062 photo 4
Property 3062 photo 5
Property 3062 photo 6
Property 3062 photo 7
Property 3062 photo 8
Property 3062 photo 9
Property 3062 photo 10
Property 3062 photo 11
Property 3062 photo 12
Property 3062 photo 13
Property 3062 photo 14
Property 3062 photo 15
Property 3062 photo 16
Property 3062 photo 17
Property 3062 photo 18
Property 3062 photo 19
Property 3062 photo 20
Property 3062 photo 21
Property 3062 photo 22
Property 3062 photo 23
Property 3062 photo 24
Property 3062 photo 25
Property 3062 photo 26
Property 3062 photo 27
Property 3062 photo 28
Property 3062 photo 29
Property 3062 photo 30
Property 3062 photo 31
Property 3062 photo 32
Property 3062 photo 33
Property 3062 photo 34
Property 3062 photo 35
Property 3062 photo 36
Property 3062 photo 37
Property 3062 photo 38

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 29 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Pogled na more
  • Kamin
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 240 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i kamin.

Za prodaju
600 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 38919
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 32325
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
585 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 3062
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 19409
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 24926
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
850 000 € 5120 €/m²
  • Kod objekta 61220
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
790 000 € 2925 €/m²
  • Kod objekta 19879
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
730 000 € 2147 €/m²
  • Kod objekta 7178
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
690 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 52075
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 14

Prijava za Newsletter