Na upit
Property 9709 photo 1
Property 9709 photo 2
Property 9709 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Eviji. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
28 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 6889
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 9709
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
520 000 € 309 €/m²
  • Kod objekta 30477
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 6188
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
32 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 35836
  • Kvadratura 847 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5198
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
525 000 € 1093 €/m²
  • Kod objekta 21305
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
120 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 44545
  • Kvadratura 1026 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter