Prodaja - Zgrada 810 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Bilten
1 500 000 €
1852 €/m²
Property 56119 photo 1
Property 56119 photo 2
Property 56119 photo 3
Property 56119 photo 4
Property 56119 photo 5
Property 56119 photo 6
Property 56119 photo 7
Property 56119 photo 8
Property 56119 photo 9
Property 56119 photo 10
Property 56119 photo 11
Property 56119 photo 12
Property 56119 photo 13
Property 56119 photo 14
Property 56119 photo 15
Property 56119 photo 16
Property 56119 photo 17
Property 56119 photo 18
Property 56119 photo 19
Property 56119 photo 20
Property 56119 photo 21
Property 56119 photo 22
Property 56119 photo 23
Property 56119 photo 24
Property 56119 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 13
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 16400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju zgrada od 810 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 600 000 € 1481 €/m²
  • Kod objekta 61717
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 14250 m
Za prodaju
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 36000
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Kod objekta 33630
  • Kvadratura 372 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 63785
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 4750 m
Za prodaju
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37499
  • Kvadratura 1460 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Kod objekta 35593
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Kod objekta 38460
  • Kvadratura 716 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 30035
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 14131
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 65846
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m

Prijava za Newsletter