Na upit
Property 5518 photo 1
Property 5518 photo 2
Property 5518 photo 3
Property 5518 photo 4
Property 5518 photo 5
Property 5518 photo 6
Property 5518 photo 7
Property 5518 photo 8
Property 5518 photo 9
Property 5518 photo 10
Property 5518 photo 11
Property 5518 photo 12
Property 5518 photo 13
Property 5518 photo 14
Property 5518 photo 15
Property 5518 photo 16
Property 5518 photo 17
Property 5518 photo 18
Property 5518 photo 19
Property 5518 photo 20
Property 5518 photo 21
Property 5518 photo 22
Property 5518 photo 23
Property 5518 photo 24
Property 5518 photo 25
Property 5518 photo 26
Property 5518 photo 27
Property 5518 photo 28
Property 5518 photo 29
Property 5518 photo 30
Property 5518 photo 31
Property 5518 photo 32
Property 5518 photo 33
Property 5518 photo 34
Property 5518 photo 35
Property 5518 photo 36
Property 5518 photo 37
Property 5518 photo 38
Property 5518 photo 39
Property 5518 photo 40
Property 5518 photo 41

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od grada: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 280 kv.m na Krfu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 35620
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
65 000 € 60 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 63881
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 888 €/m²
  • Kod objekta 52630
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56708
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 2056 €/m²
  • Kod objekta 52977
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 4637 €/m²
  • Kod objekta 61698
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
270 000 € 1227 €/m²
  • Kod objekta 43996
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 60621
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter