Prodaja - Zgrada 300 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Čalandri
1 050 000 €
3500 €/m²
Property 54731 photo 1
Property 54731 photo 2
Property 54731 photo 3
Property 54731 photo 4
Property 54731 photo 5
Property 54731 photo 6
Property 54731 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2009
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 17500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju zgrada od 300 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Kod objekta 56119
  • Kvadratura 810 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Kod objekta 14855
  • Kvadratura 457 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 200 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 24415
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
850 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 61606
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 34841
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod objekta 3326
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 53238
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
950 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 12070
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Kod objekta 62391
  • Kvadratura 645 m²
  • Udaljenost od mora 8498 m

Prijava za Newsletter