1 150 000 € 1 060 000 €
4000 €/m²
Property 60937 photo 1
Property 60937 photo 2
Property 60937 photo 3
Property 60937 photo 4
Property 60937 photo 5
Property 60937 photo 6
Property 60937 photo 7
Property 60937 photo 8
Property 60937 photo 9
Property 60937 photo 10
Property 60937 photo 11
Property 60937 photo 12
Property 60937 photo 13
Property 60937 photo 14
Property 60937 photo 15
Property 60937 photo 16
Property 60937 photo 17
Property 60937 photo 18
Property 60937 photo 19
Property 60937 photo 20
Property 60937 photo 21
Property 60937 photo 22
Property 60937 photo 23
Property 60937 photo 24
Property 60937 photo 25
Property 60937 photo 26
Property 60937 photo 27

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju zgrada od 265 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, 3 kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 54731
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Kod objekta 11618
  • Kvadratura 337 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Kod objekta 19115
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 63785
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 4750 m
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 59531
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Kod objekta 9323
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
960 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 47328
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 30035
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 38779
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37499
  • Kvadratura 1460 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m

Prijava za Newsletter