Prodaja - Zemljište 400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Nea Efesos
30 000 €
75 €/m²
Property 54509 photo 1
Property 54509 photo 2
Property 54509 photo 3
Property 54509 photo 4
Property 54509 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50928
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
35 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 29442
  • Kvadratura 7312 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 52390
  • Kvadratura 2015 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
25 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 43222
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
28 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 61564
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
30 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30145
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
37 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 56998
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
33 000 €
  • Kod objekta 3680
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter