Prodaja - Zemljište 450 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
30 000 €
66 €/m²
Property 30145 photo 1
Property 30145 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 450 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
40 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 58242
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
40 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 5544
  • Kvadratura 7937 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
35 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 29442
  • Kvadratura 7312 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
29 500 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30654
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
35 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37558
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
35 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 48866
  • Kvadratura 304 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
43 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 56300
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
35 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 31017
  • Kvadratura 5325 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter