550 000 €
1447 €/m²
Property 5364 photo 1
Property 5364 photo 2
Property 5364 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju zgrada od 380 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Na prodaju je obezbeđena zgrada u okrugu Atina Sepolija sa 4 apartmana, sa prostorom koji se može koristiti kao prodavnica i podrum sa površinom 380 m2.

Na prvom, drugom i trećem spratu nalaze se apartmani od 59 kvadratnih metara. Na četvrtom i petom spratu nalazi se gradska kuća (59 m2 prvi nivo, 35 m2 drugi nivo). Na polu-podrumskom spratu nalazi se prostor koji se može koristiti kao prodavnica ili kancelarija.

Svaki stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, jedne kuhinje i kupatila. 

Za prodaju
580 000 € 2367 €/m²
  • Kod objekta 39603
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 47810
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
695 000 € 4064 €/m²
  • Kod objekta 33171
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37149
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
800 000 € 871 €/m²
  • Kod objekta 35801
  • Kvadratura 918 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
550 000 € 1447 €/m²
  • Kod objekta 5364
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 37660
  • Kvadratura 557 m²
  • Udaljenost od mora 8300 m
Za prodaju
680 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 23146
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
635 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 36277
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter