Prodaja - Zgrada 500 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Cholargos
700 000 €
1400 €/m²
Property 37149 photo 1
Property 37149 photo 2
Property 37149 photo 3
Property 37149 photo 4
Property 37149 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju zgrada od 500 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
950 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 12070
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 34841
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
680 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 23146
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
650 000 € 1547 €/m²
  • Kod objekta 30898
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 54669
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 15800 m
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37149
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Kod objekta 62391
  • Kvadratura 645 m²
  • Udaljenost od mora 8498 m
Za prodaju
580 000 € 2367 €/m²
  • Kod objekta 39603
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 54626
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter