123 000 €
3154 €/m²
Property 63548 photo 1
Property 63548 photo 2
Property 63548 photo 3
Property 63548 photo 4
Property 63548 photo 5
Property 63548 photo 6
Property 63548 photo 7
Property 63548 photo 8
Property 63548 photo 9
Property 63548 photo 10
Property 63548 photo 11
Property 63548 photo 12
Property 63548 photo 13
Property 63548 photo 14
Property 63548 photo 15
Property 63548 photo 16
Property 63548 photo 17
Property 63548 photo 18
Property 63548 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 39 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana

Za prodaju
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod objekta 65574
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 2560 €/m²
  • Kod objekta 64929
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3043 €/m²
  • Kod objekta 62562
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 63831
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 66149
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter