Property 51897 photo 1
Property 51897 photo 2
Property 51897 photo 3
Property 51897 photo 4
Property 51897 photo 5
Property 51897 photo 6
Property 51897 photo 7

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 72 km

Sadržaj

  • Parking
  • Wifi
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Za izdavanje 1-sprata vila od 88 kv.m na Kritu. Vila se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking.

Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65748
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
15 000 000 € 12500 €/m²
  • Kod objekta 54704
  • Kvadratura 1200 m²
  • Broj soba 8
Izdavanje
od 700 € /dnevno 1 €/m²
  • Kod objekta 54735
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Kod objekta 56468
  • Kvadratura 726 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod objekta 56921
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter