150 000 €
1364 €/m²
Property 51308 photo 1
Property 51308 photo 2
Property 51308 photo 3
Property 51308 photo 4
Property 51308 photo 5
Property 51308 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Solunu. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod objekta 63918
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 3764 €/m²
  • Kod objekta 63102
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
205 000 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 64754
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
126 000 € 1482 €/m²
  • Kod objekta 65484
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter