Prodaja - Zemljište 7000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
220 000 €
31 €/m²
Property 25134 photo 1
Property 25134 photo 2
Property 25134 photo 3
Property 25134 photo 4
Property 25134 photo 5
Property 25134 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
180 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 27041
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
180 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 42239
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
225 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30919
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 29142
  • Kvadratura 2767 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
270 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 42942
  • Kvadratura 25969 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33563
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49797
  • Kvadratura 3646 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter