Prodaja - Zgrada 250 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Iraklio
300 000 €
1200 €/m²
Property 48615 photo 1
Property 48615 photo 2
Property 48615 photo 3
Property 48615 photo 4
Property 48615 photo 5
Property 48615 photo 6
Property 48615 photo 7
Property 48615 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2000
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju zgrada od 250 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
253 000 € 1150 €/m²
  • Kod objekta 64665
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 12200 m
Za prodaju
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod objekta 41130
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 48615
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
350 000 € 1296 €/m²
  • Kod objekta 34119
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
360 000 € 1028 €/m²
  • Kod objekta 32020
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Kod objekta 39077
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
299 000 €
  • Kod objekta 36656
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 43181
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
420 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 10789
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
400 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 29432
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter