Prodaja - Zgrada 240 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Imittos
420 000 €
1750 €/m²
Property 10789 photo 1
Property 10789 photo 2
Property 10789 photo 3
Property 10789 photo 4
Property 10789 photo 5
Property 10789 photo 6
Property 10789 photo 7
Property 10789 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju zgrada od 240 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 29432
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
580 000 € 2367 €/m²
  • Kod objekta 39603
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
350 000 € 1296 €/m²
  • Kod objekta 34119
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 40297
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
350 000 € 741 €/m²
  • Kod objekta 64659
  • Kvadratura 472 m²
  • Udaljenost od mora 3100 m
Za prodaju
480 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 55876
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 1447 €/m²
  • Kod objekta 5364
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod objekta 36699
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
605 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 63297
  • Kvadratura 509 m²
  • Broj soba 15

Prijava za Newsletter