Prodaja - Zgrada 170 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Iraklio
250 000 €
1471 €/m²
Property 41130 photo 1
Property 41130 photo 2
Property 41130 photo 3
Property 41130 photo 4
Property 41130 photo 5
Property 41130 photo 6
Property 41130 photo 7
Property 41130 photo 8
Property 41130 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Udaljeno od mora: 16000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju zgrada od 170 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
299 000 €
  • Kod objekta 36656
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
253 000 € 1150 €/m²
  • Kod objekta 64665
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 12200 m
Za prodaju
300 000 € 1554 €/m²
  • Kod objekta 35235
  • Kvadratura 193 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
360 000 € 1028 €/m²
  • Kod objekta 32020
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
360 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 33660
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
325 000 € 1710 €/m²
  • Kod objekta 34866
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 8600 m
Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 40297
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • Kod objekta 39077
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 48615
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
330 000 € 1294 €/m²
  • Kod objekta 45492
  • Kvadratura 255 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter