Prodaja - Zgrada 350 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Zapad Aigaleo
360 000 €
1029 €/m²
Property 32020 photo 1
Property 32020 photo 2
Property 32020 photo 3
Property 32020 photo 4
Property 32020 photo 5
Property 32020 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Udaljeno od mora: 4800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju zgrada od 350 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, baštu.

Za prodaju
480 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 34134
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 48615
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
395 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 37481
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
480 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 55876
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
490 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 44763
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
325 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 34874
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
325 000 € 1710 €/m²
  • Kod objekta 34866
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 8600 m
Za prodaju
360 000 € 1028 €/m²
  • Kod objekta 32020
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
420 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 10789
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
330 000 € 1294 €/m²
  • Kod objekta 45492
  • Kvadratura 255 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter