Prodaja - Zemljište 105 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
25 000 €
238 €/m²
Property 47632 photo 1
Property 47632 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 105 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 105 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
35 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 48866
  • Kvadratura 304 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
27 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 61565
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
37 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65480
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 53028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
35 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 31017
  • Kvadratura 5325 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
33 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52590
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
22 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 59103
  • Kvadratura 653 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
35 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 60742
  • Kvadratura 376 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter