Prodaja - Zemljište 5800 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
27 000 €
4 €/m²
Property 61565 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m

Opis

Na prodaju Zemljište od 5800 kv.m. na Olimpska regija.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града.

Za prodaju
30 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 54509
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
22 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 59102
  • Kvadratura 652 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
30 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 36318
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
25 000 € 238 €/m²
  • Kod objekta 47632
  • Kvadratura 105 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
30 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 60781
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
30 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30145
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter